Paslaugos

  1. Apgyvendinime iki 30 svečių rąstiniame name
  2. Gaminame sveiką maistą mūsų svečiams
  3. Pirtis ir maudynės šaltame prūde
  4. Salė su miegamom vietom virš pirties
  5. Organizuojame savaitgalines žvejybines ekskursijas po Anykščių vandenis
  6. Organizuojame vasaros stovyklas vaikams ir jaunimui

Rąstiniame name įrengti kambariai su patogumais neabejotinai vienas svarbiausių gerų atostogų atributų. Užtikriname, kad prisikvėpavę gryno oro ne tik gerai, bet ir patogiai išsimiegosite, nesušąlsite ir neperkaisite, prieš užmigdami galėsite skaičiuoti žvaigždes, o rytais jus budins saulės spinduliai.

Maitinimas natūraliais ir sveikais produktais tris kartus per dieną suteiks daug energijos užduotims atlikti ir sugalvotoms pramogoms įgyvendinti. Turėdami laiko, galėsite patys prisidėto prie maisto ruošimo, siūlyti savo receptus ar maisto pagardinimo būdus. Esame tikri, kad per stovykloje praleistą laiką Jums nekils minčių apie „hamburgerišką virtuvę“ – turėsite puikią progą įsitikinti, koks gardus kaimiškas lietuviškas maistas.

Patyrę vadovai rūpinsis vaikų saugumu, skatins aktyvumą ir kūrybiškumą, palaikys gerą nuotaiką ir niekada nepavargs. Buvusių stovyklų ugdytiniai pabrėžia, kad kiekvienam skiriamas dėmesys, kiekvienas yra išklausomas ir turi galimybę būti suprastas. Dėl šios priežasties vaikai, susirinkę iš skirtingų Lietuvos vietų, besidomintys skirtingais dalykais, vadovų dėka suburiami į vieną it kumštis stiprią komandą, tarp jų skatinamas nuolatinis dialogas.

Laisvalaikio užimtumo programa kuriama atsižvelgiant į stovyklautojų norus iš mūsų siūlomo patrauklių galimybių sąrašo. Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome stalo teniso, krepšinio, futbolo turnyrus, jodinėjimą ir plaukimą plaustais Šventosios upe. Be to, organizuojame žygius, pažintines keliones po vaizdingas Anykščių krašto apylinkes, siekiame supažindinti vaikus su Aukštaitiškais tautiniais šokiais ir muzika. Stovyklos ugdytinių iniciatyva buvo įkurta Pavarių pirties akademija, kurioje vaikai mokomi rišti vantas ir kitų su pirties priežiūra susijusių dalykų. „Gamtos harmoniją“ nuolat lanko svečiai – etnografijos, teatro improvizacijų, muzikos, solinio dainavimo, šokio, bitininkystės meistrai, kurie nuoširdžiai atskleidžia stovyklautojams savo amato subtilybes, duoda naudingų patarimų, organizuoja meistriškumo pamokas.

Unikaliame gamtos prieglobstyje vaikai turi galimybę ne tik pailsėti nuo miesto triukšmo, bet ir išmėginti savo savarankiškumą bent trupam ištrūkus iš tėvelių globos. Ryšį su gamta itin svarbu ugdyti nuo vaikystės, skatinant įsiklausyti į gamtos garsus, vienu ritmu kvėpuojant su mišku, įsijaučiant į gamtos kūrinijos slėpinį. Neatsitiktinai sakoma, kad gamta – ne lankymui skirta vieta, o tikrieji mūsų namai. Ar įsivaizduojate geresnį derinį už aktyvų poilsį, įgūdžių tobulinimą, naujų pažinčių mezgimą ir mokymąsi gamtoje?

Trokštantiems daugiau informacijos prašome susisiekti su mumis 🙂