Naujienos

2019 m. jaunimo vasaros stovyklos

SUMMERTIME – AKTYVAUS LAISVALAIKIO GAMTOJE VASAROS STOVYKLA
I pamaina birželio 16- 22 dienomis (stovyklautojų amžius 10 – 14 m.)
II pamaina birželio 30 – liepos 6 dienomis (stovyklautojų amžius 10 – 14 m.)
Vadovas – Arnoldas Šarkis
Registracija: https://goo.gl/forms/jI8bQUWlTGNtuEm82

ŽVEJŲ STOVYKLA  „UPĖTAKIS“
I pamaina birželio 23 – 29 dienomis (stovyklautojų amžius – 8 – 16 m.)
II pamaina liepos 7 – 13 dienomis (stovyklautojų amžius –  10 – 18 m.)
Vadovas – Augustas Kublickas
Registracija: https://goo.gl/forms/BmEmzPtEhal5Wb353

VYTAUTO KERNAGIO FONDO SCENINIO MEISTRIŠKUMO STOVYKLA
I pamaina liepos 14 – liepos 20 d. Teatro stovykla, vadovai – Greta Šepliakovaitė ir Mantas Bendžius (stovyklautojų amžius –  10 – 16 m.)
II pamaina liepos 28 – rugpjūčio 3 d. Teatro stovykla, vadovai – Rokas Petrauskas ir Greta Šepliakovaitė (stovyklautojų amžius –  10 – 16 m.)
III pamaina rugpjūčio 10 – rugpjūčio 16 d. vadovai – Raminta Naujanytė – Bjelle ir Greta Šepliakovaitė (stovyklautojų amžius – 14 – 17 m.)
Registracija: www.kernagis.lt/stovykla

Technologijų vasaros stovykla  „IŠRADĖJAS“
Stovykla vyks  rugpjūčio 18-24 dienomis (stovyklautojų amžius – 8 – 14 m.)
Vadovas – Arnoldas Šarkis
Registracija: https://goo.gl/forms/i6S59jUzaoaxIbLT2

Stovyklų aprašymus skaitykite meniu skiltyje Vasaros stovyklos.

Vasaros stovyklos Pavariuose / Draugaukime socialiniame tinkle

Kino fantazijos stovyklos filmukai 2015 m.


Daugiau filmukų galite pamatyti Pavarių Youtube.com paskyroje!

Štai ir baigėme jaunatvišką Pavarių kino stovyklą. Atvažiavo stovyklautojų tėvai ir įvyko trys pasaulinės komiškų siaubo filmų premjeros. Gaila tik raudono kilimo nespėjome patiesti. Buvo sukurti ir parodyti trys filmai: “Lėlių namelis”,”Užkerėtas lobis”,”Stebuklingas ąžuolas”.
Smagu, kad filmai sukurti pačių vaikų rankomis – nuo pradžių iki galo, nuo idėjos, scenarijaus iki muzikos ir montažo. O mes tik asistavome. Ir ne rezultatas, o procesas buvo svarbiausia! Tik gal savaitės truputį mažoka – pamąstėme paskui.
Tačiau aišku viena – jie jau daugmaž žino nuo ko prasideda ir kaip baigiasi filmas. O jums siūlome pasižiūrėti „siaubingas“ istorijas.

Vytautas V. Landsbergis

Šią vasarą muzikinis duetas „Occo Duo“ klausytojus nustebino netikėtu flamenko gitaros ir barokinės liutnios skambesiu.

Koncertinio turo programa buvo aranžuojama ir repetuojama Pavariuose, todėl džiaugiames galėję prisidėt prie jaunųjų atlikėjų kūrybos ir savo svajonių įgyvendinimo.  Dar šiais metais šio nuostabaus dueto koncertinę programą galima bus perklausyti ir kompaktinėje plokštelėje (CD).

“Occo Duo” – vienas iš flamenko gitaros iniciatorių Lietuvoje Andrius Masilionis bei vienas pirmųjų liutnios atlikėjų šalyje Jonas Kublickas — projekte „Confero de Música”.

Projekto pavadinime atsispindi ir pagrindinė jo idėja — iš lotynų kalbos žodis ‘confero’ reiškia „sujungti”. Šiame koncerte muzikantai suvienys ispaniškųjų melodijų žavesį ir barokinės muzikos gracingumą, o šių stilių („flamenco&barocco”) sintezėje ir gimė dueto pavadinimas — „Occo Duo”, kuris kviečia į išskirtinį, virtuoziškai flamenko gitaros ir liutnios skambesį sujungsiantį koncertą.