Vestuves

Welcome

“Dėk mane kaip antspaudą ant savo širdies, kaip antspaudą ant savo rankos! Juk meilė…“O kas yra meilė? Kokia ji? Su kuo ji valgoma? Kur ji gyvena? Ir kada jos gimtadienis? Kaip meilė švenčiama ir koks yra jos kvapas? Ar myli iš karto, kai pamatai, ar pirma reikia susipažinti ir kartu užaugti??

 

Mūsų pažintis prasidėjo 2004 metų rugpjūtį, pranciškoniškojo jaunimo stovykloje – Pakutuvėnuose. Suradę daugybę vienijančių temų, bet kartu ir būdami labai skirtingi ilgus metu po stovyklos palaikėme ryšį, kol vieną rudenį, medžiams lapus pradėjus mesti, supratome, kad ne tik medžių, bet ir mūsų gyvenimuose kažas keičiasi, susipažinome su meile… Nuo to laiko praėjo ne vienas ruduo, bet šis, kuris bus – 2018-ųjų – mums dar viena nauja pradžia ir šventė, meilės šventė – mūsų santuoka! Tad kviečiame Jus 2018-ųjų metų rugsėjo 15 dieną dalyvauti mūsų šventėje!

PROGRAMA

12:30 val. Šventos Mišios, kurių metu bus laiminama mūsų santuoka – Vilniaus Bernardinų bažnyčioje (Vilniaus Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia) http://www.bernardinuparapija.lt/kontaktai

-

13:30 val. Šypsenos, bučiniai ir bendra fotografija!

-

icons8-car-5013:45-16:00 val. Po bendros nuotraukos su jaunaisiais kviečiame neužtrukti, įsisodinti draugą į automobilį ir keliauti į Anykščius.
(neturintiems transporto ir turintiems laisvų vietų savo transporte prašome atsiliepti, bandysime padėti Jums surasti linksmiausią kompaniją kelionei)

 Kadangi žinome, kad draugų tarpe yra mėgstančių saugų bet didelį greitį kelyje, rekomenduojame anksčiau atvykusiems į Anykščius neleisti laiko veltui. Žemiau pateiktos vietos, kuriomis suspėsite pasigrožėti ir esant reikalui atsigaivinti ar pasistiprinti:

Artėjant link Anykščių:

http://lajutakas.lt/

http://anyksciai.gradiali.com/laisvalaikis/puntuko-akmuo/

http://www.labirintu-parkas.lt/

Anykščiuose:

http://www.kalitoskalnas.lt

http://anyksciai.gradiali.com/laisvalaikis/siaurasis-gelezinkelis/

http://anyksciai.gradiali.com/laisvalaikis/paminklas-laimes-ziburys/

Netoli sodybos:

http://arkliomuziejus.lt

http://anyksciai.gradiali.com/laisvalaikis/atodangos/

Tiems, kurie neištemps iki vakarienės:

Skaniausia kava Anykščiuose „Coffee Hill“, adresu: A. Baranausko a. 2, Anykščiai

– Mandri puodai: Kalno g. 6, 29117 Anykščiai (Google Map) – Facebook paskyra Mandri puodai

– Skaniausi koldūnai aukštaitijoje: http://www.kavarsko-koldunai.lt/menu.htm

– Autentiška aukštaičių virtuvė: https://laimospasagele.lt/

 

bell-alarm-symbol

16:00 val. Pradeda šurmuliuoti Pavarių pievos… atvykite į Pavarius! GPS koordinatės  55.5874563,25.1172401

Google Maps žemelapyje mus rasite šioje nuorodoje.

Atsigaivinkite, pailsėkite, pasiruoškite, apsižvalgykite, maloniai nusiteikite.. netrukus prasidės vakaro linksmybės!

 

restaurant18:00 val. Vakarienė

 

man-in-a-party-dancing-with-people21:00 val. Šokiai – pokiai – pramoga..! tolimesnė informacija Jūsų lauks netrukus..=)

 

Preliminari sekmadienio programa:
10:00….. Keliamas, keliames, keliames…
10:30- 12:00 Pusryčiai
12:00 pirtis, maudynės prūde, kas liko iš po šventės..
……. Atsisveikinimas ir kelionė namo

Rekomendacijos:

– Šventė vyks sodyboje po atviru dangumi, todėl vakarui labai prašome pasirūpinti šiltais rūbais, antrais batais ir skėčiais.
– Apsirenkite taip, kad Jums būtų patogu, aprangos kodo nėra, jauskitės laisvai!
– Sodyba apsupta miškų, o juose gausu įvairių gyventojų, rudens laikotarpiu jų mažiau, bet jeigu sugalvosite įlįsti į mišką – pasirūpinkite purškalais nuo erkių ir kitų vabzdžių.
– Pasiimkite maudymosi reikmenis.
– Šventė vyks lietuviško kaimo sodyboje, kurioje gausu mūsų protėvių palikimo, todėl kviečiame tuos kurie prijaučia, nori ir turi lietuvių liaudies atributikos, ja pasipuošti. Neliksite nepastebėti.
– Primename, kad miegosite vienvietėse lovytėse po keletą žmonių vienoje patalpoje. Kadangi ne visi tilpsite sodyboje, kai kurie bus apgyvendinti Anykščių mieste (naktine kelione pasirūpinsime). Jei vis tik norite miegoti šventės vietoje, visada bus vietos palapinytėse (apie savo pageidavimus miegoti palapinytėse – praneškite iš anksto!).
– Dovanos – žinome, kad rūpinsitės dovanomis, tad kviečiame Jus prisidėti prie mūsų svaojnės išsipildymo – povestuvinės kelionės!
– Nuskintos gėlės yra linkusios nuvysti…o kadangi namuose iš karto po šventės būsime negreitai, prašome gėlėmis nesirūpinti, nes nespėsime jomis pasdižiaugti.
Laukiame Jūsų apsisprendimo dalyvauti mūsų šventėje iki rugpjūčio 10 d. Savo sprendimą BŪTINAI patvirtinkite el.paštu elenytes08@yahoo.com ar susisiekę su mumis asmeniškai telefonu: Laurynas 861527041, Elena 861065024

IKI GREITO IR SMAGAUS SUSISIEKIMO!

hdr